Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    március 2., kedd:
    
    M4 Sport
13.45: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Barceloneta
15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Puskás Akadémia
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MTK Budapest
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Diósgyőr

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, Trimo Trebnje-Grundfos Tatabánya
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, THW Kiel-RK Celje PL

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, SSV Jahn Regensburg-Werder Bremen
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund

    Eurosport 1
10.00 és 19.15: Sznúker, Gibraltár Open, 1. forduló
14.00 és 15.15: Kerékpár, női és férfi Belga Kupa
17.55: Északisí, világbajnokság, síugrás, női nagysánc, selejtező, Oberstdorf

    Eurosport 2
10.50 és 14.30: Sílövészet, ifjúsági és junior világbajnokság, Obertilliach
13.05: Északisí, világbajnokság, sífutás, női 10 km szabadstílus, Oberstdorf
19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

    Digisport 1
12.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Torino
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Spezia

    Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Lyon
18.30: Tenisz, WTA-torna, Doha

    Digisport 3
17.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon

    Spíler 1
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Wolverhampton

    Arena 4
13.15: Északisí, világbajnokság, sífutás, női 10 km szabadstílus, Obertsdorf
18.00: Északisí, világbajnokság, síugrás, női nagysánc, selejtező, Obertsdorf
21.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Reading-Blackburn Rovers

    március 3., szerda:
    
    M4 Sport
13.15: Futsal, férfi Európa-bajnoki selejtező mérkőzés, Magyarország-Izrael
15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Zalaegerszeg
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Budafok
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mol Fehérvár-Paks

    Duna World
16.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Dinamo Tbiliszi
17.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Mosonmagyaróvár

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, Telekom Veszprém-Nantes
20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Barcelona-Sevilla

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Essen-Kiel
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, RB Leipzig-Wolfsburg

    Eurosport 1
10.50 és 13.05: Sílövészet, ifjúsági és junior világbajnokság, Obertilliach
17.05: Északisí, világbajnokság, síugrás, női nagysánc, Oberstdorf
18.15: Sznúker, Gibraltár Open, 1. forduló

    Eurosport 2
10.00: Sznúker, Gibraltár Open, 1. forduló
19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

    Digisport 1
12.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Napoli
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Udinese

    Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Lyon
16.25: Röplabda, női Challenge Kupa, MCM-Diamant Kaposvár – Alba Blaj
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Leicester
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester United

    Digisport 3
15.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Rennes
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux – Paris Saint-Germain

    Spíler 1
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Aston Villa

    Arena 4
13.15: Északisí, világbajnokság, sífutás, férfi 15 km szabadstílus, Obertsdorf
18.00: Északisí, világbajnokság, síugrás, női nagysánc, Obertsdorf
19.00: Labdarúgás, skót bajnokság
21.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Stoke City-Swansea




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor