Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 23., kedd:
    
    M4 Sport
17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Mezőkövesd-Diósgyőr
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Atlético Madrid-Chelsea

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, Grundfos Tatabánya-Kadetten Schaffhausen
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, THW Kiel-Aalborg

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
19.00: Jégkorong, svéd bajnokság, alapszakasz, Örebro-Djurgarden

    Eurosport 1
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye
13.55 és 19.55: Sznúker, The Players Championship

    Digisport 1
 1.30 és 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Southampton

    Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Lazio-Bayern München

    Arena 4
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Rotherham United-Nottingham Forest

    február 24., szerda:
    
    M4 Sport
13.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Zalaegerszegi TE FC-Budapest Honvéd FC
17.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Ferencvárosi TC-MOL Fehérvár FC
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Atalanta-Real Madrid

    Sport 1
16.45: Kézilabda, EHF Kupa, Timo Trebnje-GOG
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Meskov Breszt-FC Porto
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Barcelona

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

    Eurosport 1
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye
13.55 és 20.00: Sznúker, The Players Championship
17.30: Atlétika, nemzetközi fedett pályás verseny, Belgrád

    Eurosport 2
17.50: Síugrás, északisí-világbajnokság, Oberstdorf, női normál sánc, selejtező

    Digisport 1
1.30 és 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
17.55: Labdarúgás, Európa-liga, Tottenham Hotspur-Wolfsberg

    Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Lorient

    Spíler 1
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Elche CF

    Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Borussia Mönchengladbach-Manchester City

    Aréna 4
12.30: Sífutás, északisí-világbajnokság, Oberstdorf, női szabadstílusú 5 km selejtező
14.30: Sífutás, északisí-világbajnokság, Oberstdorf, férfi szabadstílusú 10 km selejtező
18.00: Síugrás, északisí-világbajnokság, Oberstdorf, női normál sánc, selejtező
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Preston North End-QPR




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor