Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 16., kedd:
    
    M4 Sport
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, RB Leipzig-Liverpool

    Sport 1
16.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, Alingsas-CSZKA Moszkva
18.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, Füchse Berlin-USAM Nimes
20.30: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, RN Löwen-Grundfos Tatabánya

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem +
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, SZKA-Szpartak Moszkva

    Eurosport 1
 8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
12.00: Sílövészet, világbajnokság, női egyéni, Pokljuka
13.45: Alpesisí, világbajnokság, párhuzamos óriás-műlesiklás, Cortina d’Ampezzo
16.00 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, 1. forduló

    Eurosport 2
13.45: Sznúker, Welsh Open, 1. forduló

    Digisport 1
 8.00: Tenisz, WTA-torna, Melbourne

    Digisport 2
19.10: Jégkorong, osztrák liga, Hydro Fehérvár AV19-Klagenfurt

    Spíler2 TV
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, FC Barcelona – Paris Saint-Germain

    Arena4
14.00: Alpesisí, világbajnokság, párhuzamos óriás-műlesiklás, Cortina d’Ampezzo
21.15: Labdarúgás, angol másodosztály, Luton Town-Cardiff City

    február 17., szerda:
    

    M4 Sport
18.45: Vízilabda, női ob 1, UVSE-Eger
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Porto-Juventus

    Sport 1
16.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, CSZKA Moszkva-Alingsas
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Telekom Veszprém-Motor Zaporizzsja
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona-Nantes

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem +

    Eurosport 1
 3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
12.30: Alpesisí, világbajnokság, csapatverseny
14.15: Sílövészet, világbajnokság, férfi egyéni, Pokljuka
16.10 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, 2. forduló

    Eurosport 2
13.45: Sznúker, Welsh Open, 2. forduló

    Digisport 1
 1.00: Tenisz, WTA-torna, Melbourne
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester City

    Digisport 2
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nice

    Spíler1 TV
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Atlético Madrid

    ARENA4
12.15: Alpesisí, világbajnokság, csapatverseny
21.14: Labdarúgás, angol másodosztály, Bournemouth-Rotherham




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor