Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 9., kedd:
    
    M4 Sport
19.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, Szolnoki MÁV FC-Újpest FC

    Sport 1
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce-Porto
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona-Telekom Veszprém

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, Juventus-Internazionale

    Eurosport 1
 8.00: Tenisz, Australian Open

    Eurosport 2
 8.00: Tenisz, Australian Open
10.30: Alpesisí, világbajnokság, női szuperóriás-műlesiklás, Cortina d’Ampezzo
12.50: Alpesisí, világbajnokság, férfi szuperóriás-műlesiklás, Cortina d’Ampezzo

    Spíler 1
20.00: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Manchester United-West Ham United

    Spíler 2
18.25: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Burnley-Bournemouth
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Getafe

    Arena 4
10.30: Alpesisí, világbajnokság, női szuperóriás-műlesiklás, Cortina d’Ampezzo
13.00: Alpesisí, világbajnokság, férfi szuperóriás-műlesiklás, Cortina d’Ampezzo

    február 10., szerda:
    
    M4 Sport
12.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, Dorog-Ferencváros
17.30: Kézilabda, női NB I, FTC-DVSC
19.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, Vasas-MOL Fehérvár

    Sport 1
16.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, Eurofarm Peliszter-Tatabánya
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Motor Zaporizzsja-Kiel
20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, Sevilla-Barcelona

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Vipers Kristiansand – Rosztov-Don
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, Atalanta-Napoli

    Eurosport 1
 1.00: Tenisz, Australian Open
14.45: Sílövészet, világbajnokság, vegyesváltó, Pokljuka

    Eurosport 2
 1.00: Tenisz, Australian Open
10.00 és 13.20: Alpesisí, világbajnokság, férfi kombináció, Cortina d’Ampezzo

    Spíler 1
18.00: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Swansea City-Manchester City
20.30: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Everton-Tottenham Hotspur

    Spíler 2
20.25: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Sheffield United-Bristol City

    Arena 4
10.00 és 13.20: Alpesisí, világbajnokság, férfi kombináció, Cortina d’Ampezzo
20.30: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Salzburg-Austria Wien




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor