Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 2., kedd:
    
    M4 Sport
17.15: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-MTK
19.45: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Mezőkövesd

    Sport 1
14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Hatayspor-Fenerbahce
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Essen-Bayer Leverkusen
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Borussia Dortmund-Padeborn

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Basaksehirspor
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Internazionale-Juventus

    Digisport 1
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Arsenal

    Spíler 1
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Arsenal

    ARENA4
20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Celtic FC

    február 3., szerda:
    
    M4 Sport
13.55: Futsal, Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Fehéroroszország
15.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Diósgyőri VTK
18.00: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC – FTC-Rail Cargo Hungaria
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Ferencváros

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, RB Leipzig-VfL Bochum
20.45: Labdarúgás, Spanyol Kupa, negyeddöntő, Granada-FC Barcelona

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-Vipers Kristiansand
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Napoli-Atalanta

    Eurosport 1
 7.00 és 11.00: ATP-torna, Adelaide
 9.00: Tenisz, ATP-torna, Melbourne

    Eurosport 2
 7.30: Tenisz, ATP Kupa, Melbourne

    Digisport 1
 1.00 és 8.30: Tenisz, WTA-torna, Melbourne
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Leicester City
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Brighton

    Digisport 2
 1.00 és 6.30: Tenisz, WTA-torna, Melbourne
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lille
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Nimes
    
    Digisport 3
 0.30: Tenisz, WTA-torna, Melbourne
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lorient
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-West Ham United

    Spíler 1
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Brighton

    Spíler 2
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Everton

    ARENA4
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Brentford-Bristol City




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor