Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    január 19., kedd:
    
    M4 Sport
13.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Izrael
15.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Japán-Angola
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Spanyolország-Tunézia
20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportkör, Németország-Magyarország

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Konyaspor
21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, AS Roma-Spezia

    Digisport 1
16.55: Kosárlabda, női Európa Kupa, Uni Győr MÉLY-ÚT – Kayseri
20.25: Kosárlabda, női Európa Kupa, Atomerőmű KSC Szekszárd-Prometej

    Spíler 1
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-West Bromwich Albion
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Chelsea

    Spíler 2
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Levante
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Sevilla


    január 20., szerda:
    
    M4 Sport
13.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Kazahsztán
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK

    Sport 1
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Valcea-Buducnost
18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Rail Cargo Hunaria – Metz
20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, 3. forduló, Alcoyano-Real Madrid

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-1. FC Köln
21.00: Labdarúgás, Olasz Szuperkupa, Juventus-Napoli

    Eurosport2
12.50: Síakrobatika, világkupa, Idre

    Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lens

    Spíler 1
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Aston Villa
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Manchester United

    Spíler 2
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Huesca
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Granada

    Arena 4
19.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Norwich-Bristol City




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor