Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    december 22., kedd:
    
    M4 Sport
18.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kecskemét-Pécs

    Sport 1
13.00 és 19.00: Darts, PDC-világbajnokság, London, 8. nap

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Avtomobiliszt Jekatyerinburg-Traktor Cseljabinszk
18.45: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Augsburg-RB Leipzig
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Elversberg-Borussia Mönchengladbach

    Eurosport 1
17.35 és 20.35: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Madonna di Campiglio

    Digisport 1
18.25: Labdarúgás, angol ligakupa, Brentford-Newcastle
20.55: Labdarúgás, angol ligakupa, Arsenal-Manchester City

    Digisport 2
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Parma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Fiorentina

    Spíler 1
17.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Osasuna
19.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Levante
21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Athletic Bilbao

    Spíler 2
17.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla
19.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Atlético Madrid
21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-FC Barcelona

    december 23., szerda:
    
    M4 Sport
17.45: Labdarúgás, NB I, Újpest-Zalaegerszeg
20.00: Labdarúgás, NB I, Budafok-Budapest Honvéd

    Sport 1
 1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Brooklyn Nets-Golden State Warriors
 4.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Los Angeles Clippers
13.00 és 19.00: Darts, PDC-világbajnokság, 9. nap

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, VfL Wolfsburg-Sandhausen
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, VfB Stuttgart-SC Freiburg

    Digisport 1
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Internazionale
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Lazio

    Digisport 2
18.25: Labdarúgás, angol ligakupa, Stoke City-Tottenham Hotspur
20.55: Labdarúgás, angol ligakupa, Everton-Manchester United

    Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Cagliari

    Spíler 1
21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Eibar

    Spíler 2
17.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Celta Vigo
19.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Granada
21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Cádiz

    Arena 4
19.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Hibernian-St. Mirren




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor