Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    december 15., kedd:
    
    M4 Sport
16.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, FTC-Telekom Waterpolo – PVK Jadran Herceg Novi
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good-Újpest FC
20.15: Labdarúgás, OTP Bank Lliga, MOL Fehérvár FC-Puskás Akadémia

    Sport 1
15.45: Kézilabda, női Eb, Hollandia-Románia
18.00: Kézilabda, női Eb, Horvátország-Németország
20.00: Kézilabda, női Eb, Norvégia-Magyarország

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
19.00: Darts, PDC-világbajnokság, 1. nap

    Eurosport 1
13.55 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix

    Eurosport 2
20.05: Síakrobatika, Arosa

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Bromwich Albion

    Digisport 2
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Crotone
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Lazio

    Spíler 1
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Chelsea

    Spíler 2
21.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Athletic Bilbao

    december 16., szerda:
    

    M4 Sport
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Diósgyőr
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Ferencváros

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Freiburg
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Wolfsburg

    Sport 2
13.00 és 19.00: Darts, PDC-világbajnokság, 2. nap

    Eurosport 1
13.55 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix, 1. forduló

    Eurosport 2
18.35: Szabadstílusú sí, világkupa, Arosa

    Digisport 1
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Atalanta
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli

    Digisport 2
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Newcastle United
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham Hotspur

    Digisport 3
17.25: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Detva
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AC Milan

    Spíler 1
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Southampton
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Crystal Palace

    Spíler 2
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Everton
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Real Sociedad

    ARENA4
18.30: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Derby County-Swansea City
21.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Reading-Norwich City




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor