Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    március 3., kedd:
    
    M4 Sport
17.45: Labdarúgás, a Nemzetek Ligája sorsolása, Amszterdam
18.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Puskás Akadémia-Mezőkövesd

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Saarbürcken-Düsseldorf
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Schalke-Bayern München

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
17.45: Labdarúgás, a Nemzetek Ligája sorsolása, Amszterdam
19.00: Kézilabda, német bajnokság, RN Löwen-Leipzig
21.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Famalicao-Sporting

    Eurosport 1
14.00: Kerékpár, Grand Prix, Samyn, Belgium

    Digisport 1
16.25: Röplabda, női Challenge Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Olimpiakosz-Békéscsaba
18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, OSC Újbuda-Terrassa
21.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

    Digisport 2
11.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon

    Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

    Spíler 1
20.15: Labdarúgás, angol FA Kupa, nyolcaddöntő, Chelsea-Liverpool

    Spíler 2
20.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, nyolcaddöntő, West Bromwich Albion-Newcastle United

    március 4., szerda:
    
    M4 Sport
18.00: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüredi KSE-Telekom Veszprém
20.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, ZTE FC-MOL Fehérvár FC

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Bayer Leverkusen-Union Berlin
20.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, Juventus-AC Milan

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
19.00: Kézilabda, német Bundesliga, Flensburg-Melsungen
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Eintracht Frankfurt-Werder Bremen

    Eurosport 1
 5.30: Kerékpár, tajvani körverseny, 4. szakasz
15.20: Sífutás, világkupa, Norvégia, férfi és női sprint

    Digisport 1
 2.00 és 22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

    Digisport 2
12.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon

    Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

    Spíler 1
20.15: Labdarúgás, angol FA Kupa, nyolcaddöntő, Sheffield Wednesday-Manchester City

    Spíler 2
20.40: Labdarúgás, angol FA Kupa, nyolcaddöntő, Tottenham Hotspur-Norwich City




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor