Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    január 21., kedd:
    
    M4 Sport
14.30, 16.00, 17.30 és 19.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női negyeddöntők

    Sport 1
15.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Portugália-Szlovénia
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Norvégia-Izland
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Magyarország-Svédország

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
19.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Zaragoza-Mallorca
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Napoli-Lazio

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Arsenal

    Digisport 2
19.25: Röplabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Nantes-Vasas Óbuda

    Digisport 3
18.15: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-Mihalovce    
    Spíler1 TV
19.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Manchester City

    január 22., szerda:
    
    M4 Sport
11.30: Műkorcsolya és jégtánc Európa-bajnokság, Graz, férfi rövidprogram
16.00, 17.30, 19.00, 20.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi negyeddöntők

    Sport 1
15.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Magyarország-Portugália
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Norvégia-Szlovénia
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Csehország-Németország

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
19.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, 3. forduló, Ibiza-Barcelona
21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, 3. forduló, Salamanca-Real Madrid

    Eurosport 1
 1.00: Tenisz, Australian Open
15.00 és 19.55: Sznúker

    Eurosport 2
 1.00: Tenisz, Australian Open

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Burnley

    Digisport 2
20.25: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-West Ham United




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor