Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


 A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban, kedden Magyar Kupa negyeddöntő visszavágó lesz Mezőkövesd – Debrecen. 

Április 2., kedd:
    

M4 Sport
17.30: Jégkorong, Erste Liga, döntő, 5. mérkőzés, FTC-Telekom – Sport Club Csíkszereda
20.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Mezőkövesd Zsóry FC-DVSC

 Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Paderborn-Hamburg 
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Augsburg-RB Leipzig 

 Sport 2
16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Szalavat Ufa-Avangard Omszk

 Eurosport 1
 8.25 és 13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 2. nap 
17.30: Úszás, Helsinki, 2. nap 

 Eurosport 2
17.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada 

 Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Udinese 
20.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Juventus 
23.10: Tenisz, WTA-torna, Monterrey 

 Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston 

 Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey 

 Spíler1 TV
20.00: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-Manchester United

 Spíler2 TV
21.30: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-FC Barcelona

Április 3., szerda:
    
M4 Sport
17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, MOL Vidi FC-Ferencvárosi TC

 Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Bayern München-Heidenheim
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Schalke-Werder Bremen

 Sport 2
18.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, SZKA Szentpétervár-CSZKA Moszkva

 Eurosport 1
 7.55: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 3. nap
14.30: Kerékpár, Dwars door Vlaanderen, Belgium
22.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada 

 Eurosport 2
13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 3. nap

 Digisport 1
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
18.40: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Napoli
20.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Internazionale
23.10: Tenisz, WTA-torna, Charleston

 Digisport 2
 1.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.40: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Brighton
23.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

 Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Guingamp
20.55: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Fiorentina

  Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Boston Bruins
 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Los Angeles Kings
20.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Cardiff City

 Spíler2 TV
19.15: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Levante
21.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Real Madrid






Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor