Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    szeptember 24., kedd:
   
    Sport 2
13.30: Lósport, Kincsem+
20.45: Röplabda, férfi Európa-bajnokság, negyeddöntő

    Eurosport 1
11.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Nagy-Britannia, U23-as időfutam
15.30: Kerékpár, országúti világbajnokság, Nagy-Britannia, női időfutam

    Eurosport 2
 8.25 és 13.25: Sznúker, Kínai bajnokság

    Digisport 1
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
18.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Udinese
21.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Juventus

    Digisport 2
 5.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Arsenal-Nottingham

    Digisport 3
 7.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Olympique Marseille
21.00: Labdarúgás, francia, AS Monaco-Nice

    Spíler1 TV
18.35: Kézilabda, férfi SEHA Liga, Szpartak Moszkva-Telekom Veszprém

    Spíler2 TV
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Granada
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Villarreal

    szeptember 25., szerda:
    
    M4 Sport
17.00: Kézilabda, férfi NB I, Grundfos-Tatabánya – MOL-Pick Szeged

    Sport 1
19.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, THW Kiel-Meskov Breszt

    Sport 2
13.30: Lósport, Kincsem+
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Jokerit – CSZKA Moszkva

    Eurosport 1
14.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Nagy-Britannia, férfi időfutam

    Eurosport 2
13.25: Sznúker, Kínai bajnokság

    Digisport 1
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Atalanta
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio

    Digisport 2
 5.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
18.15: Kosárlabda, női Euroliga, selejtező, 1. mérkőzés, Aluinvent DVTK-Venezia
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, MK Dons-FC Liverpool

    Digisport 3
 7.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Olympique Lyon
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG – Reims

    Spíler1 TV
19.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Getafe

    Spíler2 TV
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Atlético Madrid
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Osasuna




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor