Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.Pályára lép ma a kosárlabda férfi Euroligában Hanga Ádám csapata a Barcelona.

Március 28., csütörtök:
    

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, női NB I, FTC-DVTK
17.45: Úszás, országos bajnokság, 2. nap, Debrecen
19.45: Futsal, NB I, Haladás-Veszprém

 Sport 1
20.00: Darts, Premier League, Rotterdam

 Sport 2
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Leipzig-Füchse Berlin

 Eurosport 1
15.45: Kerékpár, katalán körverseny, 4. szakasz

 Eurosport 2
15.00: Kerékpár, országúti verseny, Bruges-De Panne, nők

 Digisport 1
18.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
20.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 Digisport 2
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Buducnost

  Digisport 3
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Real Madrid

 Március 29., péntek:
   
 M4 Sport
12.00: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. szabadedzés, Szahír
16.00: Labdarúgás, férfi U17-es elitkör, Magyarország – Bosznia-Hercegovina, Telki
17.45: Úszás, országos bajnokság, 3. nap, Debrecen

 Sport 1
 1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Los Angeles Clippers
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayer Leverkusen

 Sport 2
14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, 1. nap, Tbiliszi
17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avangard-Szalavat

 Eurosport 1
15.45: Kerékpár, katalán körverseny, 5. szakasz

 Eurosport 2
16.00: Kerékpár, országúti verseny, E3 Harelbeke

  Digisport 1
 0.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
 2.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon

Digisport 2
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Cagliari

    Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-CSZKA Moszkva
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Anadolu Efes

 Spíler1 TV
 0.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Montreal Canadiens
12.55, 13.50 és 14.50: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, Moto2 és Moto GP, 1. szabadedzés
16.05, 17.00 és 18.00: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, Moto2 és Moto GP, 2. szabadedzés

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Athletic Bilbao






Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor