Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek


A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    június 3., csütörtök:
    
    M4 Sport
15.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Belgrád, Ferencváros-Marseille
18.00: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, elődöntő, Maribor, Spanyolország-Portugália
21.00: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, elődöntő, Székesfehérvár, Hollandia-Németország

    Sport 1
15.00: Jégkorong, világbajnokság, negyeddöntő, Riga
19.00: Jégkorong, világbajnokság, negyeddöntő, Riga

    Sport 2
15.15: Jégkorong, világbajnokság, negyeddöntő, Riga
17.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Svájc-Liechtenstein
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Belgium-Görögország

    Eurosport 1
10.55 és 20.55: Tenisz, Roland Garros

    Eurosport 2
11.00 és 16.05: Tenisz, Roland Garros
14.20: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5. szakasz
21.00: Golf, PGA Tour, The Memorial Tournament

    Arena 4
19.45: Kosárlabda, spanyol férfibajnokság, rájátszás, San Pablo Burgos-Tenerife
22.00: Kosárlabda, spanyol férfibajnokság, rájátszás, Joventut Badalona-Barcelona

    június 4., péntek:
    
    M4 Sport
10.30: Forma-1, Azeri Nagydíj, 1. szabadedzés
12.30: Forma-2, Azeri Nagydíj, időmérő edzés
14.00: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Poznan
17.00: Kézilabda, női NB I, Győr-Mosonmagyaróvár
18.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, elődöntő, Belgrád
20.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ciprus

    Sport 1
 1.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Portland Trail Blazers-Denver Nuggets
13.45: Túraautó-világkupa (WTCR), Nürburgring, időmérő edzés
18.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Finnország-Észtország
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Csehország

    Sport 2
17.30: Kézilabda, Német Kupa, férfiak, döntő
19.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Portugália

    Eurosport 1
10.55 és 20.55: Tenisz, Roland Garros

    Eurosport 2
11.00 és 16.05: Tenisz, Roland Garros
14.20: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 6. szakasz
21.00: Golf, PGA Tour, The Memorial Tournament

    Arena 4
 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Tampa Bay Lightning-Carolina Hurricanes
 9.00, 9.45, 10.45: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.15, 14.00, 15.00: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
18.30: Kézilabda, francia férfibajnokság, Paris Saint-Germain – Nimes




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor