Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek


A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    május 13., csütörtök:
    
    M4 Sport
 9.00: Szinkronúszás, Európa-bajnokság, páros technikai, döntő, Budapest
10.00: Nyíltvízi úszás, Európa-bajnokság, női 10 km, Budapest
11.00 és 18.15: Kajak-kenu, európai olimpiai pótkvalifikációs verseny, Szeged
14.00: Nyíltvízi úszás, Európa-bajnokság, férfi 10 km, Budapest
16.00: Kerékpár, Tour de Hongrie, 2. szakasz
19.30: Vízilabda, férfi ob I, elődöntő, 2. mérkőzés, FTC-Telekom – OSC-Újbuda
20.45: Műugrás, Európa-bajnokság, női 10 m, döntő, Budapest

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Aalborg-Flensburg
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Nantes-Telekom Veszprém

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.00: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, RB Leipzig-Borussia Dortmund

    Eurosport 1
12.35: Kerékpár, Giro d’Italia, 6. szakasz

    Eurosport 2
10.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
21.30: Golf, PGA Tour, Byron Nelson

    Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Everton

    Digisport 2
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Verona

    Spíler 1
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool

    Spíler 2
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Villarreal
21.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Madrid

    május 14., péntek:
    
    M4 Sport
 9.00: Szinkronúszás, Európa-bajnokság, páros és vegyes páros szabadprogram, döntő, Budapest
12.00: Műugrás, Európa-bajnokság, férfi 3 m, selejtező, Budapest
16.00: Kerékpár, Tour de Hongrie, 3. szakasz
19.00: Röplabda, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Izrael, Budapest
20.25: Műugrás, Európa-bajnokság, férfi 3 m, döntő, Budapest

    Sport 1
 4.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Phoenix Suns-Portland Trail Blazers

    Eurosport 1
12.45: Kerékpár, Giro d’Italia, 7. szakasz

    Eurosport 2
10.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
21.30: Golf, PGA Tour, Byron Nelson

    Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

    Digisport 2
18.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

    Spíler 1
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester City

    Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Elche

    Arena 4
 9.00 és 13.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, Moto3, 1. és 2. szabadedzés
 9.45 és 14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, MotoGP, 1. és 2. szabadedzés
10.45 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, Moto2, 1. és 2. szabadedzés
20.00: Kézilabda, francia férfibajnokság, Nimes-Toulouse
22.15: Autósport, IndyCar, 5. futam, GMR Grand Prix, Indianapolis, időmérő




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor