Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek


A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    március 18., csütörtök:
    
    M4 Sport
18.00: Birkózás, olimpiai kvalifikációs torna, Budapest
20.15: Röplabda, férfi Extraliga, elődöntő, Kaposvár-MAFC

    Sport 1
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, AC Milan-Manchester United

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Magdeburg

    Eurosport 1
 9.20: Alpesisí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Lenzerheide
10.50: Alpesisí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Lenzerheide

    Eurosport 2
16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
20.00: Golf, PGA-tour, Honda Classic, 1. nap

    Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Arsenal-Olimpiakosz
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Young Boys-Ajax

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Sahtar Donyeck-AS Roma
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Glasgow Rangers-Slavia Praha
23.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Dinamo Zagreb-Tottenham Hotspur
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Villarreal-Dinamo Kijev

    március 19., péntek:
   
    M4 Sport
17.00: Kézilabda, női olimpiai selejtező, Győr, Magyarország-Kazahsztán
20.05: Kosárlabda, női Euroliga, negyeddöntő, visszavágó, Lyon-Sopron Basket

    Sport 1
 3.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Charlotte Hornets
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a negyed- és elődöntő sorsolása, Nyon
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-RB Leipzig

    Sport 2
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Rizespor

    Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a negyed- és elődöntő sorsolása, Nyon
15.20: Sílövészet, világkupa, Svédország, férfi sprint

    Eurosport 2
11.50: Alpesisí, világkupa, Lenzerheide
14.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
20.00: Golf, PGA-tour, Honda Classic, 2. nap

    Digisport 1
 1.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a negyed- és elődöntő sorsolása, Nyon
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Genoa

    Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.25: Jégkorong, ICE Liga, Hydro Fehérvár AV19-Vienna Capitals
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Olympique Marseille

    Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

    Spíler 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Leeds United

    Spíler 2
13.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a negyed- és elődöntő sorsolása, Nyon
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Levante

    Arena 4
20.45: Labdarúgás, skót másodosztályú bajnokság, Alloa Athletic-Dundee FC




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor