Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek


A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    március 4., csütörtök:
    
    M4 Sport
18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Jadran Herceg Novi

    Sport 1
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kiel-Zagreb
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce-Flensburg

    Sport 2
14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kasimpasa-Trabzonspor
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Antalyaspor
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Levante-Athletic Bilbao

    Eurosport 1
10.50 és 15.05: Északisí, világbajnokság, északi összetett (nagysánc és 10 km-es sífutás), Oberstdorf
13.05: Északisí, világbajnokság, sífutás, női 4×5 km-es váltó, Oberstdorf
16.00: Sílövészet, világkupa, női váltó, Nove Mesto
17.20: Északisí, világbajnokság, síugrás, férfi nagysánc selejtező, Oberstdorf
18.30: Sznúker, Gibraltár Open, 2. forduló

    Eurosport 2
10.00: Sznúker, Gibraltár Open, 2. forduló
19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
23.30: Golf, PGA Tour, Arnold Palmer Invitational

    Digisport 1
12.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Chelsea

    Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Lyon
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Internazionale

    Digisport 3
17.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon

    Spíler 1
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Tottenham Hotspur

    Spíler 2
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Everton

    Arena 4
11.00 és 15.15: Északisí, világbajnokság, északi összetett (nagysánc és 10 km-es sífutás), Oberstdorf
13.15: Északisí, világbajnokság, sífutás, női 4×5 km-es váltó, Oberstdorf
17.30: Északisí, világbajnokság, síugrás, férfi nagysánc selejtező, Oberstdorf

    március 5., péntek:
    
    M4 Sport
10.00: Atlétika, fedett pályás Európa-bajnokság, Torun
16.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Brescia – FTC-Telekom Waterpolo
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-MTK Budapest

    Sport 1
 1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-Toronto Raptors
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Mainz 05

    Sport 2
13.00 és 20.00: Darts, UK Open

    Eurosport 1
11.10: Alpesisí-világbajnokság, férfi lesiklás, Saalbach-Hinterglemm
12.50: Északisí, világbajnokság, férfi 4×10 km, döntő, Oberstdorf
15.05: Sílövészet, világkupa, Csehország
16.40: Északisí, világbajnokság, síugrás, férfi nagysánc
18.45: Sznúker, Gibraltar Open

    Eurosport 2
 7.50: Hódeszka, világkupa
10.00: Sznúker, Gibraltar Open
19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
23.30: Golf, Arnold Palmer Invitational

    Digisport 1
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha

    Digisport 2
13.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon
19.10: Jégkorong, ICE Liga, Hydro Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg

    Digisport 3
17.55: Jégkorong, Szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Poprad

    Spíler 1
21.00: Ökölvívás, profi gála, betöltetlen EBU-EU nehézsúlyú címmérkőzés

    Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Villarreal

    Aréna 4
 8.00: Hódeszka, világkupa, cross, Bakuriani
13.15: Északisí, világbajnokság, férfi 4×10 km, döntő, Oberstdorf
17.00: Északisí, világbajnokság, síugrás, férfi nagysánc
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Huddersfield-Cardiff City




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor