Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek


A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

    
    február 25., csütörtök:
    
    M4 Sport
17.00: Jégkorong, Erste Liga, alapszakasz, MAC HKB Újbuda-UTE
20.00: Röplabda, férfi Extraliga, Fino Kaposvár-LV Sport Pénzügyőr SE

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MOL-Pick Szeged – Kielce
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, PPD Zagreb-Telekom Veszprém

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Avangard Omszk-Szalavat Julajev
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, AC Milan-Crvena zvezda

    Eurosport 1
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye
15.05: Északisí-világbajnokság, sífutás, Oberstdorf
16.55: Északisí-világbajnokság, síugrás, Oberstdorf
19.55: Sznúker, The Players Championship

    Eurosport 2
13.55: Sznúker, The Players Championship

    Digisport 1
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Arsenal-Benfica
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Bayer Leverkusen-Young Boys

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Napoli-Granada
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Manchester United-Real Sociedad

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Ajax-Lille
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Leicester City-Sparta Praha
    
    Aréna 4
12.45: Északisí-világbajnokság, sífutás, sprintverseny, klasszikus stílus, selejtező, Oberstdorf
15.15: Északisí-világbajnokság, sífutás, női és férfi sprint, klasszikus stílus, döntő
17.00: Északisí-világbajnokság, síugrás, női normálsánc, döntő

    február 26., péntek:
    
    M4 Sport
15.00: Kosárlabda, női Magyar Kupa, elődöntő
17.30: Vízilabda, ob I, BVSC-Zugló – FTC-Telekom Waterpolo
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC

    Sport 1
 3.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-New Orleans Pelicans
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntő sorsolása
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Eintracht Frankfurt

    Sport 2
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Denizlispor
19.00, 20:30 és 22.30: Tenisz, ATP-torna, Córdoba

    Eurosport 1
10.05: Északisí-világbajnokság, északi összetett, férfi normálsánc, Oberstdorf
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye
13.55 és 21.30: Sznúker, The Players Championship
17.30: Északisí-világbajnokság, síugrás, női csapatverseny, Oberstdorf
20.25: Északisí-világbajnokság, férfiak, síugrás, selejtező, Oberstdorf

    Eurosport 2
15.50: Északisí-világbajnokság, északi összetett, 10 km-es sífutás, Oberstdorf
17.30: FIA Formula-E bajnokság, Szaúd-Arábia, első futam
19.55: Sznúker, The Players Championship

    Digisport 1
 5.30 és 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
12.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntő sorsolása
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Sassuolo

    Digisport 2
19.10: Jégkorong, ICE Liga, Hydro Fehérvár AV19-Bolzano

    Digisport 3
20:55: Labdarúgás francia bajnokság, Rennes-Nice
    
    Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Athletic Bilbao

    Aréna 4
 1.30: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Pittsburgh Penguins
10.15, 16.00 és 17.15: Északisí-világbajnokság, Oberstdorf
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Derby County-Nottingham Forest




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor