Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek


A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 18., csütörtök:
    
    M4 Sport
20.00: Kosárlabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Szlovénia-Magyarország

    Sport 1
16.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, Rhein-Neckar Löwen – Trimo Trebnje
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MOL-Pick Szeged – Vardar Szkopje
20.30: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, Kadetten Schaffhausen-Grundfos Tatabánya

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Szalavat Julajev Ufa-AK Barsz Kazany
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, első mérkőzés, Benfica-Arsenal

    Eurosport 1
 9.25: Tenisz, ausztrál nyílt bajnokság, Melbourne
12.30 és 13.20: Alpesisí, világbajnokság, Cortina d’Ampezzo, női óriás-műlesiklás
15.00: Sílövészet, világbajnokság, Pokljuka
15.55 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, 3. forduló

    Eurosport 2
 9.50: Alpesisí, világbajnokság, Cortina d’Ampezzo, női óriás-műlesiklás
11.30: Hódeszka, világkupa, Reiteralm
13.45: Sznúker, Welsh Open, 3. forduló
20.00: Golf, PGA Tour, Genesis Invitational

    Digisport 1
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, első mérkőzés, Real Sociedad-Manchester United
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, első mérkőzés, Granada-Napoli

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, első mérkőzés, Crvena Zvezda-AC Milan
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, első mérkőzés, Lille OSC-Ajax

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, első mérkőzés, Braga-AS Roma
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, első mérkőzés, Salzburg-Villarreal

    Arena 4
10.00 és 13.30: Alpesisí, világbajnokság, női óriás-műleisklás
11.30: Hódeszka, világkupa, Reiteralm

    február 19., péntek:
    
    M4 Sport
18.15: Kosárlabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Ausztria
20.00: Labdarúgás, NB I, MTK-Mezőkövesd

    Sport 1
 4.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Brooklyn Nets
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Arminia Bielefeld-VfL Wolfsburg

    Sport 2
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehirspor-Trabzonspor
19.00: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, Dinamo Bucuresti-Tatran Presov

    Eurosport 1
 6.00 és 9.25: Tenisz, ausztrál nyílt bajnokság, Melbourne
13.20: Alpesisí, világbajnokság, Cortina d’Ampezzo, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
15.00 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, negyeddöntő

    Eurosport 2
 9.50: Alpesisí, világbajnokság, Cortina d’Ampezzo, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
11.30: Hódeszka, világkupa, Reiteralm
12.45: Sznúker, Welsh Open, negyeddöntő
20.00: Golf, PGA Tour, Genesis Invitational

    Digisport 1
 5.00: Tenisz, WTA-torna, Phillip Island Trophy, Melbourne
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Spezia
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Torino

    Digisport 2
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Olympique Lyon

    Digisport 3
19.10: Jégkorong, osztrák bajnokság, Hydro Fehérvár AV19-Vienna Capitals

    Spíler 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Leeds United

    Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Getafe

    Arena 4
10.00 és 13.30: Alpesisí, világbajnokság, Cortina d’Ampezzo, férfi óriás-műlesiklás
12.00: Síakrobatika, világkupa, Reiteralm




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor