Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek


A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    január 21., csütörtök:
    

    M4 Sport
13.55: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Görögország
18.00 és 20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő

    Sport 1
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.40: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Cornellá-Barcelona

    Sport 2
14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Karagümrük-Besiktas
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Fenerbahce
21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Parma

    Eurosport 1
14.05: Sílövészet, világkupa, női 15 km, Antholz

    Eurosport 2
21.00: Golf, PGA Tour, 1. nap

    Digisport 1
16.50: Kosárlabda, női Európa Kupa, BC Prometey-Uni Győr
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Burnley

    Digisport 2
20.20: Kosárlabda, női Európa Kupa, Bellona Kayseri Basketbol-KSC Szekszárd

    Spíler2 TV
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Osasuna
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Atlético Madrid

    ARENA 4
13.00: Síkrobatika, vk, SX sprint, Idre Fjall

    január 22., péntek:
   
    M4 Sport
18.00 és 20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő

    Sport 1
 1.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Los Angeles Lakers
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund

    Eurosport 1
 9.50: Alpesisí, vk, női lesiklás, Crans Montana
11.30: Alpesisí, vk, férfi lesiklás, Kitzbühel
13.00: Sílövészet, vk, férfi 20 km, Antholz
17.55: Síugrás, vk, selejtező, Lahti

    Eurosport 2
21.00: Golf, PGA-tour, The American Express, 2. nap

    Digisport 1
16.50: Kosárlabda, női Európa Kupa, KSC Szekszárd-Uni Győr
20.20: Kosárlabda, női Európa Kupa, Bellona Kayseri Basketbol-BC Prometey

    Digisport 2
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier

    Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Torino

    Spíler1 TV
20.40: Labdarúgás, FA Kupa, Chorley FC-Wolverhampton

    Spíler2 TV
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valladolid

    ARENA 4
19.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Stoke City-Watford




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor