Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 20., csütörtök:
    
    M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Szlovénia
19.45: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-Dinamo Kurszk

    Sport 1
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Frankfurt-Salzburg

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
14.15: Tenisz, ATP-torna, Marseille
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Motor Zaporizzsja-Kielce
20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Cardiff

    Eurosport 1
10.35 és 13.20: Sífutás, világkupa, Storlien-Meraker
15.15: Sílövészet, világbajnokság, Antholz, vegyes váltó
16.00 és 19.45: Sznúker, Shoot Out 2020, Watford

    Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 2. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 2. szakasz
20.30 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

    Digisport 1
11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
18.35: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Club Brugge-Manchester United
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Olympiakosz-Arsenal

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Ludogorec-Internazionale
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Roma-Gent

    Digisport 3
18.50:  Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, CFR Cluj-Sevilla
20.55:  Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Leverkusen-Porto

    február 21., péntek:
    
    M4 Sport
18.15: Röplabda, női Extraliga, Jászberény-MTK

    Sport 1
 2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Philadelphia 76ers-Brooklyn Nets
17.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, CSM Bucuresti-FTC
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Paderborn

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
15.15: Tenisz, ATP-torna, Marseille

    Eurosport 1
 9.55: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás
13.45 és 19.45: Sznúker, Shoot Out 2020, Watford

    Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 3. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 3. szakasz
19.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

    Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Napoli

    Digisport 2
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Brest

    Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Mallorca




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor