Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    december 12., csütörtök:
    

    M4 Sport
17.45: Úszás, rövidpályás országos bajnokság, Kaposvár
19.30: Jégkorong, Hat Nemzet felkészülési torna, Magyarország-Japán, Budapest

    Duna World
17.55: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-Beretta Familia Schio

    Sport 1
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Ludogorec-Ferencváros

    Sport 2
10.00: Cselgáncs, Mesterek Tornája, 1. nap, Csingtao
13.45: Lóverseny, Kincsem+
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-THW Kiel

    Eurosport 1
13.45 és 19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

    Eurosport 2
15.00: Tenisz, Dirijah Kupa, Rijád

    Digisport 1
18.35: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Standard Liége-Arsenal
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Manchester United-AZ Alkmaar

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Getafe-Krasznodar
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Mönchengladbach-Basaksehir

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Dinamo Kijev-Lugano
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Rangers-Young Boys


    december 13., péntek:
    
    M4 Sport
 3.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, a 7. helyért, Németország-Montenegró
 6.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, az 5. helyért, Szerbia-Svédország
 8.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Malajzia, Szepang, utolsó forduló, 1. időmérő
 9.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, elődöntő, Norvégia-Spanyolország
12.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, elődöntő, Oroszország-Hollandia
17.45: Úszás, rövidpályás országos bajnokság, Kaposvár
19.45: Jégkorong, Hat Nemzet felkészülési torna, Magyarország-Franciaország, Budapest

    Sport 1
 2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-Philadelphia 76ers
10.00: Cselgáncs, Mesterek Tornája, 2. nap, Csingtao
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Spandau-Szolnoki Dózsa
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Augsburg

    Sport 2
 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Baltimore Ravens-New York Jets
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London, 1. nap

    Eurosport 1
11.20: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női 7,5 km sprint
12.50: Hódeszka, világkupa, Montafon
14.15: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi 10 km sprint
15.40: Síugrás, világkupa, Klingenthal, férfi selejtező
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

    Eurosport 2
12.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság
18.50: Síakrobatika, világkupa, Copper Mountain, férfi és női félcső
22.35: Szánkó, világkupa, Whistler

    Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier

    Spíler1 TV
19.00: Kézilabda, férfi SEHA Liga, alapszakasz, Metaloplastika Sabac-Telekom Veszprém

    Spíler2 TV
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo Alavés-CD Leganés




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor