Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    november 28., csütörtök:
  
    M4 Sport
17.45: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-Arka Gdynia
20.15: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, negyeddöntő, Brazília-Oroszország
21.30: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, negyeddöntő, Szenegál-Portugália
23.00: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, negyeddöntő, Olaszország-Svájc

    Sport 1
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Ferencváros-Espanyol
21.30: Biliárd, Mosconi Kupa, 4. nap, Las Vegas

    Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
18.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Detroit Lions-Chicago Bears
22.30: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Buffalo Bills

    Digisport 1
16.35: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Asztana-Manchester United
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Basaksehir-AS Roma
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal-Frankfurt

    Digisport 2
16.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Krasznodar-Basel
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, CSZKA Moszkva-Ludogorec
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lazio-CFR Cluj

    Digisport 3
16.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Trabzonspor-Getafe
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Wolfsberg-Mönchengladbach
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lugano-Köbenhavn


    november 29., péntek:
    
    M4 Sport
 9.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

    Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Union Berlin

    Sport 2
 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-New Orleans Saints
20.00: Lóverseny, Kincsem+

    Eurosport 1
10.50, 12.25, 14.50, 17.55: Északi összetett, világkupa, Ruka

    Eurosport 2
12.25: Pályakerékpár, világkupa, Hongkong

    Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Brest

    Digisport 2
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banská Bystrica

    Spíler1 TV
20.50: Labdarúgás, FA Kupa, Maldon & Tiptree-Newport County

    Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Valladolid

Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor