Connect with us

Európa Liga

El-selejtező – Izraeli vagy litván ellenfele lehet az FTC-nek – ha kiesik a BL-ből

El-selejtező – Izraeli vagy litván ellenfele lehet az FTC-nek – ha kiesik a BL-ből

Az izraeli Makkabi Tel-Aviv vagy a litván FK Suduva lesz a Ferencváros ellenfele a labdarúgó Európa-liga-selejtező negyedik fordulójában, ha a magyar csapat nem jut tovább a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik köréből.

    Az európai szövetség svájci központjában megtartott hétfői sorsoláson az is kiderült, hogy a csoportkörbe jutásról döntő meccseket augusztus 22-én és 29-én rendezik, és az FTC a visszavágón lenne házigazda.
    Amennyiben a Ferencváros továbbjut a horvát Dinamo Zagrebbel szemben, a BL-selejtező negyedik körében a szlovén NK Maribor vagy a norvég Rosenborg lesz az ellenfele. A Dinamo elleni mérkőzéseket kedden és jövő kedden vívja Szerhij Rebrov vezetőedző csapata.

M

Az Európa-liga selejtező rájátszásának párosítása:
Bajnoki ág:

    
Makkabi Tel-Aviv (izraeli) vagy FK Suduva (litván)-GNK Dinamo Zagreb (horvát) vagy Ferencváros
Crvena zvezda (szerb)/FC Köbenhavn (dán)-FK Riga (lett)/HJK Helsinki (finn)
CFR Cluj (román)/Celtic Glasgow (skót)-Sheriff Tiraspol (moldovai)/AIK Stockholm (svéd)
FK Ararat-Armenia (örmény)/FK Saburtalo (georgiai)-F91 Dudelange (luxemburgi)/Nömme Kalju (észt)
PFC Ludogorets (bolgár)/The New Saints (walesi)-NK Maribor (szlovén)/Rosenborg (norvég)
Sutjeska Niksic (montenegrói)/Linfield FC (északír)-APOEL (ciprusi)/Qarabag FK (azeri)
Slovan Bratislava (szlovák)/Dundalk FC (ír)-PAOK Szaloniki (görög)/AFC Ajax (holland)
FC Asztana (kazah)/Valletta FC (máltai)-FK Szarajevó (bosnyák)/BATE Boriszov (fehérorosz)


Nem bajnoki ág:
    
Torino FC (olasz)/Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)-FA Pjunik (örmény)/Wolverhampton Wanderers (angol)
Universitatea Craiova (román)/AEK Athén (görög)-Sparta Praha (cseh)-Trabzonspor (török)
Legia Warszawa (lengyel)/Atromitosz (görög)-Midtjylland (dán)/Glasgow Rangers (skót)
Feyenoord (holland)/Dinamo Tbiliszi (georgiai)-IFK Norrköping (svéd)/Hapoel Beer Seva (izraeli)
FCSB (román)/Mladá Boleslav (cseh)-FK Ventspils (litván)/Vitória SC (portugál)
AEK Larnaca (ciprusi)/KAA Gent (belga)-HNK Rijeka (horvát)/Aberdeen FC (skót)
FK Haugesund (norvég)/PSV Eindhoven (holland)-Austria Wien (osztrák)/Apollon (ciprusi)
FC Luzern (svájci)/Espanyol (spanyol)-CSZKA Szófia (bolgár)/Zorja Luhanszk (ukrán)
Partizan Beograd (szerb)/Malatyaspor (török)-Molde FK (norvég)/Arisz Szaloniki (görög)
Bröndby IF (dán)/SC Braga (portugál)-FC Thun (svájci)/Szpartak Moszkva (orosz)
Malmö FF (svéd)/Zrinjski Mostar (bosnyák)-Neftci Baku (azeri)/Bnei Jehuda (izraeli)
Lokomotiv Plovdiv (bolgár)/Racing Strasbourg (francia)-FC Vaduz (liechtensteini)/Eintracht Frankfurt (német)
FK Mariupol (ukrán)/AZ Alkmaar (holland)-Royal Antwerp (belga)/Viktoria Plzen (cseh)




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Európa Liga