Connect with us

Európa Liga

El-selejtező – A Suduvával csap össze a Ferencváros a főtábláért

El-selejtező – A Suduvával csap össze a Ferencváros a főtábláért

A magyar bajnok Ferencváros a Suduva csapatával találkozik majd a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének zárókörében, miután a litván együttes hazai pályán is 2-1-re legyőzte az izraeli Makkabi Tel-Avivot az El kvalifikációjának harmadik fordulójában.

    A Bajnokok Ligája selejtezőjéből az Európa-ligába átkerült FTC jövő csütörtökön idegenben vívja az első mérkőzést, majd egy héttel később a Groupama Arénában fogadja a litván gárdát.
Európa-liga-selejtező, 3. forduló, visszavágók:

M
    
Szpartak Moszkva (orosz)- FC Thun (svájci) 2-1 (0-1)
    Továbbjutott: a Szpartak Moszkva kettős győzelemmel, 5-3-as összesítéssel.
AIK (svéd)-Sheriff Tiraspol (moldovai) 1-1 (0-0)            Tj: az AIK, 3-2-es összesítéssel.
Apollon (ciprusi)-Austria Wien (osztrák) 3-1 (1-1)
    Tj: az Apollon kettős győzelemmel, 5-2-es összesítéssel.
BATE Boriszov (fehérorosz)-FK Szarajevó (bosnyák) 0-0
    Tj: a BATE, 2-1-es összsítéssel.
Mlada Boleslav (cseh)-FCSB (román) 0-1 (0-0)
    Tj: az FCSB, 1-0-ás összesítéssel.
FK Suduva (litván)-Makkabi Tel-Aviv (izraeli) 2-1 (2-0)
    Tj: a Suduva kettős győzelemmel, 4-2-es összesítéssel.
Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)-Torino FC (olasz) 1-1 (0-0)
    Tj: a Torino, 6-1-es összesítéssel.
Bnei Jehuda (izraeli)-Neftci Baku (azeri) 2-1 (1-0)
    Tj: a Bnei Jehuda, 4-3-as összesítéssel.
Malatyaspor (török)-Partizan Beograd (szerb) 1-0 (1-0)
    Tj. a Partizan, 3-2-es összesítéssel.
Zorja Luhanszk (ukrán)-CSZKA Szófia (bolgár) 1-0 (0-0)
    Tj: a Luhanszk, 2-1-es összesítéssel.
Zrinjski Mostar (bosnyák)-Malmö FF (svéd) 1-0 (0-0)
    Tj: a Malmö, 3-1-es összesítéssel.

    korábban:
HJK Helsinki (finn)-Riga FC (lett) 2-2 (1-0)
    Továbbjutott: a Riga, 3-3-as összesítéssel, idegenben lőtt több góllal.

Dinamo Tbiliszi (grúz)-Feyenoord (holland) 1-1 (0-0)
    Tj.: a Feyenoord, 5-1-es összesítéssel.

    Később:
Hapoel Beer Seva (izraeli)-IFK Norrköping (svéd) 19.30 (1-1)
The New Saints (walesi)-Ludorogec (bolgár) 19.30 (0-5)
Trabzonspor (török)-Sparta Praha (cseh) 19.30 (2-2)
AEK Athén (görög)-Universitatea Craiova (román) 20.00 (2-0)
Viktoria Plzen (cseh)-Royal Antwerp (belga) 20.00 (0-1)
Valletta FC (máltai)-Asztana FK (kazah) 20.00 (1-5)
Arisz Szaloniki (görög)-Molde FK (norvég) 20.30 (0-3)
AZ Alkmaar (holland)-FK Mariupol (ukrán) 20.30 (0-0)
Eintracht Frankfurt (német)-Vaduz (liechtensteini) 20.30 (5-0)
KAA Gent (belga)-AEK Larnaca (ciprusi) 20.30 (1-1)
PSV Eindhoven (holland)-FK Haugesund (norvég) 20.30 (1-0)
Racing Strasbourg (francia)-Lokomotiv Plovdiv (bolgár) 20.30 (1-0)
Aberdeen (skót)-HNK Rijeka (horvát) 20.45 (0-2)
SC Braga (portugál)-Bröndby IF (dán) 20.45 (4-2)
Glasgow Rangers (skót)-Midtjylland (dán) 20.45 (4-2)
Wolverhampton Wanderers (angol)-Pjunyik Jereván (örmény) 20.45 (4-0)
Espanyol (spanyol)-FC Luzern (svájci) 21.00 (3-0)

 Szerdán játszották:
Atromitosz (görög)-Legia Warszawa (lengyel) 0-2 (0-1)
    Továbbjutott: a Legia Warszawa 2-0-s összesítéssel.
FK Szaburtalo (georgiai) – FK Ararat-Armenia (örmény) 0-2 (0-1)
    Tj.: az Ararat-Armenia 3-2-es összesítéssel.
Vitória Guimaraes (portugál)-FK Ventspils (lett) 6-0 (1-0)
    Tj.: a Vitória Guimaraes kettős győzelemmel, 9-0-s összesítéssel.
    kedden játszották:
Nömme Kalju (észt)-F91 Dudelange (luxemburgi) 0-1 (0-0)
    Tj.: a Dudelange kettős győzelemmel, 4-1-es összesítéssel.
Linfield FC (északír)-Sutjeska Niksic (montenegrói) 3-2 (2-1)
    Tj.: a Linfield kettős győzelemmel, 5-3-as összesítéssel.
Dundalk FC (ír)-Slovan Bratislava (szlovák) 1-3 (0-2)
    Tj.: a Slovan kettős győzelemmel, 4-1-es összesítéssel.
    A többi mérkőzést csütörtökön rendezik.




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Európa Liga