Connect with us

Sportműsor

Csütörtöki sportműsor és TV közvetítések

Csütörtöki sportműsor és TV közvetítések

Indulnak a foci Európa Bajnokság selejtezői, és kosárlabda Euroliga valamint Darts közvetítések is lesznek.

Csütörtöki sportműsor:

Labdarúgó Európa Bajnokság selejtezői:

1. FORDULÓ
E-CSOPORT
20.45: 
Szlovákia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.45: Horvátország–Azerbajdzsán (Tv: Sport1)

C-CSOPORT
20.45: Észak-Írország–Észtország
20.45: Hollandia–Fehéroroszország
G-CSOPORT
20.45: 
Ausztria–Lengyelország
20.45: Izrael–Szlovénia
20.45: Macedónia–Lettország
I-CSOPORT
16.00: Kazahsztán–Skócia (Tv: Sport1)
18.00: 
Ciprus–San Marino (Tv: Sport1)
20.45: Belgium–Oroszország

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.15: 
Németország U21–Franciaország U21 (Tv: Eurosport1)
19.00: Koszovó–Dánia

U17-ES LÁNY EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
ELITKÖR, 1. CSOPORT, 1. FORDULÓ
18.00:
 MAGYARORSZÁG–Görögország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
14.00:
 női világbajnokság, Silkeborg, csoportmérkőzés (Tv: Eurosport2)
20.30: női világbajnokság, Silkeborg, csoportmérkőzés (Tv: Eurosport1)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
 7. állomás, Berlin (Tv: Sport2)
Benne: 
Gerwyn Price (walesi)–Rob Cross (angol) 
James Wade (angol)–Peter Wright (skót)
Michael van Gerwen (holland)–Daryl Gurney (északír)
Michael Smith (angol)–Mensur Suljovic (osztrák)
Max Hopp (német)–Raymond van Barneveld (holland)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 1.00:
 Nashville Predators–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
17.55:
 CSZKA Moszkva (orosz)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport2)
19.45: Bayern München (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
NBA
péntek, 0.00: 
Washington Wizards–Denver Nuggets (Tv: Sport2)

MŰKORCSOLYA
8.00:
 világbajnokság, Szaitama, férfi rövidprogram (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
16.15: Világkupa
Oslo, nők, 7.5 km sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
10.45: Világkupa
 Planica (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
9.00:
 légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, férfi és női légpuska és légpisztoly, alapversenyek

TENISZ
16.00: 
ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport3)
22.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor