Bajnokok Ligája

BL: A Real Madrid vereséggel felérő döntetlent ért el a Brugge ellen

A Real Madrid csapata vereséggel felérő döntetlent játszott a belga Brugge ellen a Bernabeu Stadionban.

M

A Real Madrid az elejétől kezdve végig támadta a mérkőzést de a belgák két kontra után Bonaventura góljaival 0:2 arányban vezettek. A bekapott gólokról Curtois nem tehetett de Zidane edző a félidőben lecserélte és Areola folytatta a spanyol kapuban. Toni Kroos az első félidőben három gólt is rúghatott volna, de mindhárom próbálkozása kimaradt. Hazard sokkal aktívabb volt mint eddig bármelyik Realos meccsén, de igazi gólhelyzetbe nem tudott kerülni.A Brugess a második félidőben nagyon durván hazudta a focit, fetrengtek a pályán, minden pillanatot megragadtak az időhúzásra. Ehhez a bolgár bíró is partner volt és teátrálisan magyarázott minden ítéleténél, ezzel a legjobban ő a játékvezető töltötte az időt játék nélkül. A Real simán megnyerhette volna a csatát, megvoltak hozzá a helyzetei. Azonban olyan gyenge produkciókkal mint Vazquez, Vinicius, Modric nagyon nehéz volt. Hihetetlen, hogy Bale miért maradt ki és egy Lucas Vazquez kezdő volt ilyen gyenge játékkal.