Bajnokok Ligája

Bajnokok Ligája: A PSG az utolsó 10 percben egyenlített Madridban – eredmények

A Bajnokok Ligája mai fordulójában a Real Madrid a PSG csapatát fogadta a Bernabeuban és 1:0-ás félidő után 2:2-es döntetlenre végeztek. A Bayern München Belgrádban kiütötte a Crvena Zvezdát, Mourinho győzelemmel mutatkozott be a Tottenham padján a BL-ben is.

Fotó: UEFA

A Real Madrid nagyon jó napot fogott ki és végig ragyogóan futballozott. Benzema duplájával 2:0 arányú vezetés birtokában mentek bele a hajrába. Hazard bokasérülése miatt Gareth Bale érkezett és a füttykoncert közepette jól lépett be a rangadóba. Az utolsó tíz percre a csereként beállt Sarabia és Draxler gyorsított a vendégek támadójátékán és Mbappé találatával valamint Sarabia védhetetlen góljával egalizáltak a franciák és csoportelsőként jutottak tovább. A Real Madrid is tovább lépett de nagyon elgondolkodtató, hogy ilyen könnyen leadott pár perc alatt egy nehezen felépített kétgólos előnyt.