Alapkategória

A vasárnapi ÉLŐ-sportközvetítések

Ezeket a sporteseményekez nézhetjük ma a hazai televíziókban, nézzük a kínálatot.

december 13. vasárnap:

    M4 Sport
13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, futam
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-DVTK
19.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Békéscsaba

    M4 Sport+
14.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Paks
18.45: Röplabda, női Extraliga, Békéscsaba-Nyíregyháza

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC-gála, Las Vegas
 9.00: Tenisz, Masters 2020, Győr
18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Montenegró-Svédország
20.15: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Dánia-Spanyolország

    Sport 2
 3.00: Ökölvívás, profi gála, Uncasville
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Löwen-Flensburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Schalke
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Hoffenheim

    Eurosport 1
 9.20 és 12.00: Alpesi sí, női vk, Courchevel
10.25: Alpesi sí, férfi vk, Val d’Isere
13.30: Sílövészet, férfi vk, Hochfilzen
15.50: Síugrás, sírepülő vb, Planica
19.45: Sznúker, Home Nations Series, Skót Open, döntő

    Eurosport 2
10.35: Sífutás, női vk, Davos
11.45: Sílövészet, női vk, Hochfilzen
13.45: Sznúker, Home Nations Series, Skót Open, döntő

    Digisport 1
12.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Internazionale
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sampdoria
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Juventus

    Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Rennes
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Roma
17.10: Jégkorong, szlovák liga, DVTK-Liptovsky Mikulás
20.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Burnley

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Fiorentina
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lyon

    Spíler 1
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Sheffield
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Liverpool

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Eibar
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Villarreal
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Granada
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Levante

    Arena 4
 1.30: Amerikaifutball, NCAA
11.00: Síakrobatika, vk, Idre Fjall
13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Rangers
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Salzburg-Linz
19.00 és 22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

Fel