Spanyol Foci

A Barcelona megégett a Granada vendégeként – a La Liga mai eredményei

A Barcelona csapata 2:0 arányú vereséget szenvedett a Granadától és folytatta nagyon gyenge játékát a csapat. Messi egy félidőt töltött a pályán de egy kapura tartó lövése volt amit hárított a hazaiak kapusa.

M

Az első félidőben már a második perc elején megszerezte a vezetést a Granada egy szerencsés góllal. Azeez talált a kapuba egy Piqué -ről felpattant labdából. A második félidőben Vidal állt be Rakitic helyére és nem sokkal a pályára lépése után újabb gólt hozott össze a Granadának. Egy jobb oldali támadás során kézzel nyúlt bele a beadásba és a VAR segítségével büntetőt kaptak a hazaiak. A tizenegyest Vadillo lőtte be a balra mozduló Ter Stegen mellett a kapu jobb oldalába. Ezzel már 2:0 volt a Granadának. A későbbiekben hiába támadott többet a Barca, Messi és Ansu Fati is súlytalan volt a kapu előtt. Ezzel a Barca elszenvedte második vereségét a bajnokságban és ez a három pont nagyon fog majd hiányozni a végelszámolásnál a katalánoknak.